از بلاک در حال بازدید در اینستاگرام - یک نمای کلی

برای این که از محدودیت اینستاگرام رهایی پیدا کرده باشید باید ابتدا دلایل بلاک شدن توسط اینستاگرام را یافته و سپس بر اساس آن اقدام کنید.

گویا تک - سایت تخصصی گویا تک یک مرجع کامل برای آموزش تکنولوژی از جمله آموزش نرم افزار، اندروید، ویندوز، اینستاگرام، آی او اس و اخبار فناوری می باشد. آموزش و ترفند اندروید

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می‌شود برخی از صفحات بلاک شوند که اکثر آن دلایل، مغایر با قوانین اینستاگرام هستند. یعنی اگر شما قوانین فعالیت در اینستاگرام را رعایت نکنید، به احتمال خیلی زیاد، بلاک می‌شوید.

برای رفع مشکل بلاک شدن در اینستاگرام توسط کاربران مراحل زیر را دنبال کنید :

۱۰ راه حل خروج از بلاک اینستاگرام (حل مشکل بلاک شدن در اینستاگرام)

البته در مورد برخی از راه حل‌ها، طبق تجربه خودم و تحقیقاتی که انجام داده‌ام، به محض اجرای آنها، مشکل شما رفع می‌شود، اما برخی نیز نیاز به زمان دارد و شما باید چند مدتی صبر کنید تا مشکل شما حل شود.

در خبرنامه ایمیلی هیواتک هر هفته گزیده ای از مهم ترین اخبارفناوری اطلاعات از جمله رایانه، تلفن همراه، شبکه های اجتماعی و ... را گردآوری می کنیم و بصورت رایگان برای کاربران سایت ارسال می کنیم .

بعد از ارسال توضیحات خود باید همچنان منتظر دریافت پیام از طرف پشتیبانی و یا رفع محدودیت خود باشید. در این میان راه های فرعی و ثابت نشده ای از جمله تغییر آی پی اینترنت، نشان دادن واقعی بودن خودتان مانند نوشتن بیو، تغییر عکس پروفایل و وصل کردن اکانت فیسبوک و فعالیت هایی که در کل برای اینستاگرام نشان دهد که شما ربات نیستید را میتوانید انجام داده باشید.

حل کامل مشکل بلاک شدن در اینستاگرام (۱۰ راه خروج از بلاک اینستاگرام)

احتمالاً شما نیز این دست از کامنت‌ها را دیده‌اید که اغلب به شکل ایموجی یا همان شکلک هستند. اغلب این کامنت‌ها بصورت خودکار و بوسیله ربات ارسال می‌شوند و اینستاگرام بشدت از آنها متنفر است!

به این ترتیب نه تنها می‌توانید تعداد بازدیدهای استوری خود را ببینید، بلکه متوجه می‌شوید چه کسانی آن را تماشا کرده‌اند.

یکی دیگر از عوامل بلاک اینستاگرام یا رپورت شدن پیج شما در اینستاگرام میتواند لایک بیش از حد باشد، همانطور که میدانید این عامل و عامل قبلی باید در حد معین و بنا بر بزرگی و قدمت پیج شما مورد استفاده قرار بگیرید.

من يه پيج كاري دارم،در روز تقريبا٦٠٠ تا فالوو ميكردم،الان دو روزه بلاكم و يه پيغام مياد،چطوري ميتونم درستش كنم و از بلاك خارج شوم؟؟ لطفا راهنمايي كنيد

معتقدیم با توجه به پیشرفت حوزه دیجیتال، تبلیغات موفق در این عرصه با فرهنگ‌سازی و مجریان متخصص میسر است.مشکل لایک و کامنت در اینستاگرام

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *